Kolace aj torty su vynikajuce, nemam co vytknut! S dovozom som taktiez velmi spoko. Dakujeme!
Ďakujem. Vaše výrobky ak aj služby sú vynikajúce.
výborné koláčiky, nič nás nesklamalo, určite objednáme aj nabudúce, ďakujeme
Najlepšie veterníčky v Bratislave
Dokonala chut, 2x objednana a 2x velka spokojnost
Maximalna spokojnost, uzasne torty a kolaciky
Torta vyzerala aj chutila skvele.
Doručenie bolo rýchle a profesionálne.
Veľmi pekne ďakujem za ústretovosť a super dezerty :)
Od prvej po poslednú bodku je to jedno profi jednanie so zákazníkom. Tak, aby bol maximálne spokojný. O chutiach sa ani nemusíme baviť! Dokonalé!
cheesecake dopadol veľmi chutne, všetko mi chutilo, určite si objednám ďalšie vaše výrobky
Nakupujem pravidelne ale ešte sa mi nestalo aby mi ostal čo len jeden kúsok do druhého dňa, všetkým prajem sladký zážitok. Anna
Nie je čo vytknúť. Chuťovo aj vizuálne - 5*
Veterníkovú tortu som objednávala do práce a kolegovia boli nadšení, torta bola krásna a veľmi chutná, ľahká, karamel úžasný. Veterníky a veterníkovú tortu kupujeme pravidelne, na Vianoce sa chytáme ochutnať aj iné dobroty. ďakujeme :)
Vyborna krasna chutna torticka :) dakujeme
Všetko bolo podľa predstáv, veterníková torta výborná , doručenie na čas:) nemám čo vytknúť
Perfektné zákusky, špičkový prístup, absolútne bezproblémová komunikácia, z môjho čisto a silno maskulínneho pohľadu aj mimoriadne pekná obsluha na mieste prevzatia kontrabandu robia z tejto objednávky pekný príbeh. Len sa mi zdajú tie malinké zákušteky "kúštek" drahé ?.
:) Pokračujte tak ako doteraz, držíme palce a fandíme!