dakujem, všetko klaplo na jedničku!!
Vaše sladké dezerty nikdy nesklamú, vždy je to obrovský chuťový zážitok.
Sme pokaždé nadšení, naše oslavy bez vašej torty by nebolo ono.
Ďakujeme.
Vynikajúce zákusky, nielen na pohľad ale aj plne chutí, individuálny prístup, snaha o spokojnosť zákazníka, na profesionálnej úrovni
Ďakujem. Vaše výrobky ak aj služby sú vynikajúce.
Veľmi chutné zákusky a torta, všetci si pochvaľovali...úplny TOP
Veľmi chutné prekvapenie.
Ďakujem
Veľmi pekne ďakujem za ústretovosť a super dezerty :)
Darovala som vase torty zdravotnikom, kedze aj tento rok je pre detskych lekarov narocny a vsetkym priniesli uprimnu radost :)
Veterníková torta je úžasná, odporúčam. Roman
Objednala som si tortu - karamelovy veternik. Bol veľmi chutný, krásne spravený. Môžem len odporučiť.
najlepsia Pavlova torta:)
Vyborna krasna chutna torticka :) dakujeme
Chuť a vizuál veterníčkov je fantastický. Veľmi oceňujem ústretový prístup pri doručení objednávky.
Koláčiky boli krásne a výborné všetko bolo na 1. Určite si objednáme zas
Maximálne spokojný. Dcéra mala obrovskú radosť z torty. Ďakujem
Napisem len, ze nam chutilo VELMI a urcite sme si neobjednali poslednykrat.